kuchnie opolskie  |  tel: 669-185-883  |  e-mail: biuro@kuchnieopolskie.pl

Kuchnie na wymiar

Wykonujemy meble kuchenne na wymiar. Nasze kuchnie wyglądają pięknie i modnie. Zgodnie ze światowymi trendami na rynku meblarskim.

Szafy na wymiar

Tworzymy szafy, które spełniają wymogi najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy szafy na życzenie klienta, uwzględniając w nich najdrobniejsze szczegóły typu: schowki na krawaty, paski, biżuterię, buty.

Garderoby

Wykonamy każdą garderobę według wymagań i fantazji klenta

Gabinety i biura

Aranżujemy wnętrza i wykonujemy meble do gabinetów lekarskich i biur.

Meble wolnostojące i pokojowe

Zrobimy każdy mebel w salonie (szafki RTV, komody, biblioteczki i inne), pokoiku dziecięcym lub w sypialni. Wykonujemy łóżka na zamówienie, również tapicerowane.

Meble łazienkowe

Nasze meble łazienkowe wykonane są w szerokiej gamie kolorystycznej i materiałowej od płyt wiórowych, meleminowanych do płyt MDF lakierowanych i akrylowych.

Nasza oferta

Głównym kierunkiem działania naszej firmy jest produkcja mebli na zamówienie klienta. Wykonujemy kuchnie na wymiar, szafy pod zabudowę, meble pokojowe, meble łazienkowe, zabudowy poddaszy, garderoby, gabinety, biura oraz wiele innych mebli na zamówienie klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy lub do kontaktu telefonicznego.

Projektowanie i aranżacja wnętrz

Posiadamy certyfikowaną pracownię projektu, gdzie wykonamy dla Państwa wizualizację komputerową kuchni lub innego, dowolnego wnętrza.

blog1